Özel Eğitimden Geçiriliyorlar

Özel Eğitimden Geçiriliyorlar
Önümüzdeki sezon Kadınlar Futbol Birinci Ligi’nde mücadele edecek olan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, transfer çalışmalarını sürdürürken bir yandan da alt yapıyı güçlendiriyor.
Antalya bölgesinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim yılı boyunca yetenekli sporcuları seçen 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor, seçilen 60 futbolcunun eğitimlerine başladı. Konuksever Stadyumu’nda haftanın üç günü eğitime tabi tutulan kız futbolcular, önümüzdeki sezonlarda A takım kadrosuna dahil olacaklar.
Altyapıya büyük önem verdiklerini belirten Sportif Direktör Hüseyin Türk, “Okullarımızda yetenekli kız futbolcu taramaları yapıyoruz. Beden eğitimi öğretmenlerimizin de desteği ile seçtiğimiz futbolcuları kulübümüzün alt yapısına dahil ediyoruz. Eğitime aldığımız değişik yaş guruplarındaki sporcular özel eğitimlerden geçiriliyor. Aynı zamanda da okullarının takımlarında da yer alarak tecrübe kazanıyorlar. Önümüzdeki sezon kadromuzda alt yapımızdan 3-4 oyuncuyu A takım kadrosuna dahil edeceğiz” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN