Kumluca Belediye Meclisi Olağan Toplantısı Yapıldı

Kumluca Belediye Meclisi Olağan Toplantısı Yapıldı
Kumluca Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirildi.
Kumluca Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısına, 25 meclis üyesinden 23’ü katıldı. Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Temmuz ayı olağan meclis toplantısında görüşülecek gündem maddelerini ve alınacak olan kararların ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
Daha sonra sırasıyla meclis üyelerine gündem maddelerini okuyan Çetinkaya, birinci gündem maddesinde üniversite inşaatı dış cephe kaplaması bedelinin belediye bütçesinden ödenmesi, ikinci gündem maddesinde belediyeye hibe edilen şirketin 10 bin lira olan sermayesinin 100 bin liraya arttırılması, üçüncü gündem maddesinde belediyeye ait ilçe genelinde bulunan taşınmaz gayri menkullerin satışı konusunda encümene yetki verilmesi ile dördüncü gündem maddesinde ise belediyeye ait eski makam aracının satılması için encümene yetki verilmesi görüşüldü.
Gündem maddeleri üzerinde yapılan görüşmelerde birinci ve dördüncü gündem maddeleri oy çokluğuyla, ikinci ve üçüncü gündem maddeleri ise oy birliğiyle kabul edildi.
BİZE ULAŞIN