Muratpaşa Belediyesi Çalışanlarının Maaş Ve İkramiyelerini Ödedi

Muratpaşa Belediyesi Çalışanlarının Maaş Ve İkramiyelerini Ödedi
Muratpaşa Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi tüm çalışanların maaş ve ikramiyelerini ödedi.
Muratpaşa Belediyesi, memur, işçi ve hizmet alımı yolu ile çalışanlar dahil olmak üzere tüm personele erken ödeme yaptı. Muratpaşa Belediyesi, 10 Temmuz Cuma günü, maaş ve ikramiyelerini çalışanların hesaplarına aktardı. 407 memur, 28 sözleşmeli personel, 302 işçi olmak üzere 709 çalışanın hesaplarına, maaş ve ikramiye olarak toplam 3 milyon 779 bin 139 TL aktarıldı.
ÇALIŞANLARDAN TEŞEKKÜR
İnsan Kaynakları, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlükleri gibi birimlerde hizmet alımı yolu ile çalışan personelin maaşları da, 10 Temmuz Cuma günü banka hesaplarına yatırıldı. Muratpaşa Belediyesi çalışanları, erken ödeme için; “Normal zamanından 5 gün önce ödeme yapıldı. Bayramı, bayramdan önce yaşatan Başkanımız Ümit Uysal ve yönetime teşekkür ederiz” dediler.
MURATPAŞA MUTLU
Çalışanı ve yaşayanı ile mutlu bir Muratpaşa için çalıştıklarını ifade eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Tüm komşularımızı, mutlu edecek çalışmaları, projeleri; mesai arkadaşlarımızla, personelimizle gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızın, alınterlerinin karşılığını bayram öncesi erken ödemek istedik.”
BİZE ULAŞIN