Albimo Alanyaspor’un İlk Etap Kampı Sona Erdi

Albimo Alanyaspor’un İlk Etap Kampı Sona Erdi
PTT 1.lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor’un Afyonkarahisar’daki 10 günlük ilk etap kamp çalışmaları sabah yapılan antrenmanla tamamlandı.
Albimo Alanyaspor’un Afyonkarahisar’daki 10 günlük ilk etap kamp çalışmaları bu sabah yapılan antrenmanla tamamlandı. Turuncu-yeşilli takım teknik direktör Erhan Altın gözetiminde yapılan antrenmanda yenileme koşuları yaptı. Antrenman açma germe hareketleriyle sona erdi. Teknik heyet ve futbolcular, antrenmanın ardından bayram izni için kamp yapılan otelden ayrıldı. Albimo Alanyaspor 2. etap kamp çalışmalarını da Afyonkarahisar’da yapacak. Kamp kadrosu 20 Temmuz Pazartesi günü Afyonkarahisar’da bir araya gelecek.
Afyonkarahisar’da yapılan ilk etap kampını değerlendiren teknik direktör Erhan Altın, takıma yeni dahil olan oyuncularla eskilerin kaynaşması, kuvvet, kondisyon, koordinasyon ve belirli ölçüde oyun taktiği anlamında mesafe kat ettiklerini söyledi. 2. etap kampında daha çok taktik çalışmaları ve hazırlık maçları yapacaklarını belirten Altın, "2. etapta oyun anlayışımızı tam anlamıyla sahaya yansıtmak için çalışmalar yapacağız. Eksiklerimizi gidererek Alanya’ya döneceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN