Muratpaşa’da 17 Park Yapılıyor

Muratpaşa’da 17 Park Yapılıyor

  • Antalya
  • Pazar 19.07.2015 09:38
Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, aşırılı sıcaklara rağmen 11 mahallede 17 park ve semt spor sahasının yapımını sürdürüyor.
Geçtiğimiz ay 11 park yapımını tamamlayan ekipler, Şirinyalı ile Çağlayan’da 3, Doğuyaka ve Güzeloba’da 2, Güzeloluk, Yeşilbahçe, Muratpaşa, Yenigöl, Demircikara, Etiler ve Zerdalilik mahallelerinde 1’er parkın yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Hava şartlarına rağmen her ay beş parkın yapımını tamamlayacaklarını belirten Park ve Bahçeler Müdürü Feyyaz Yıldırım, “Bir yıldaki yapım hedefimiz 60 park. Bu çerçevede her ay beş parkın yapımını tamamlıyoruz. Ekiplerimiz şu anda 11 mahallede 17 parkın yapım çalışmalarını sürdürüyorlar. Hava şartları personelimizi olumsuz yönde etkilemesine rağmen çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.
ÇALIŞMA BAŞLATILAN VE DEVAM EDEN PARKLAR
Doğuyaka Mahallesi(2), Şirinyalı Mahallesi(3), Güzeloluk mahallesi, Çağlayan Mahallesi(3), Güzeloba Mahallesi, Yeşilbahçe Mahallesi, Muratpaşa Mahallesi, Güzeloba Mahallesi, Yenigöl Mahallesi, Demircikara Mahallesi, Etiler Mahallesi, Zerdalilik Mahallesi.
BİZE ULAŞIN