Aydın Ticaret Borsası Eğitimlerine Devam Ediyor

Aydın Ticaret Borsası Eğitimlerine Devam Ediyor
Aydın Ticaret Borsası, üyelerine yönelik düzenli olarak her ay gerçekleştirdiği eğitimlerine devam ediyor.
Gerçekleştirilen “Ürün ve Marka Yönetimi” Eğitimine Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, Yöneyim Kurulu Üyesi Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyesi Caner Işlak ve Borsa Üyeleri katıldı. Eğitmen Dr. Ömer Yurtseven Ürün ve Marka Yönetimi konulu Eğitimde Pazarlama Karması, Pazar Bölümlendirme, Hedef Pazar Seçimi ve Konumlandırma Stratejileri, Ürün ve Marka Tanıtımı Rakip analizi konuları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Eğitim sonrasında açıklama yapan Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, yaptığı açıklamada; “Yüzde 100 memnuniyet garantili Eğitimler sunmayı hedefleyen Borsamız, eğitimlerini üyelerimize yapılan anket sonucunda belirleyerek gerçekleştirmektedir. Değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleşen eğitimlerimiz her ay düzenli olarak 2015 yılı boyunca devam edecektir. Eğitimci Dr. Ömer Yurtseven ve eğitime katılım sağlayan değerli üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
DR. ÖMER YURTSEVEN KİMDİR?
Dr. Yurtseven, Doktora derecesini (Ph.D) Texas Üniversitesi’nden (University of Texas); İşletme Yönetimi Master derecesini (M.B.A.) New Haven Üniversitesi’nden (University of New Haven); ve Uluslararası İşletme Master derecesini (M.A.) Texas Üniversitesi’nden (University of Texas) aldı.
15 yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Dr. Yurtseven Texas Üniversitesi’nde öğretim görevlisi ve özel sektörde üst düzey yönetici olarak çalıştı.
1992 yılında Türkiye’ye dönen Dr. Yurtseven, Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İşletme Bölüm Başkan Yardımcılığı ve Hacettepe Vakfı’nda Genel Müdürlük görevinde bulundu. Halen Çankaya Üniversitesi İİBF Uluslararası Ticaret Bölümünde öğretim üyesidir.
Bilkent, Başkent Üniversiteleri ile T.C. Merkez Bankası, UNICEF ve çeşitli özel ve kamu kuruluşlarında seminerler verip danışmanlık yapan Dr. Yurtseven’in yurtiçi ve dışı yayınları bulunmaktadır.
Dünyada 1899 yılından beri yayınlanan, Amerika Birleşik Devletleri’nde basılan alanında önde gelen kişilerin biyografilerinin yer aldığı ‘Marquis Who in the World’de 1998 yılından beri Dr. Yurtseven’in de biyografisi yer almaktadır.
BİZE ULAŞIN