Didim Mesleki Eğitim Merkezi Turizm İşletmelerinde Eğitimlere Başladı

Didim Mesleki Eğitim Merkezi Turizm İşletmelerinde Eğitimlere Başladı
Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Didim Kaymakamlığı’nın oluru ile Didim’ deki büyük ölçekli otellerle, küçük otel ve apartları kapsayan Mesleki Bilgilendirme çalışmasından sonra eğitimlere başladı.
Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü Didim’ deki büyük ölçekli otellerle, küçük otel ve apartları kapsayan Mesleki Bilgilendirme çalışmasından sonra eğitimlere başladı. Hijyen eğitimleri, Kat Hizmetleri Elemanı, Havuz Suyu Operatörlüğü gibi eğitimlerle toplamda 142 kursa ulaşıldı ve 1748 kadın, 1545 erkek olmak üzere toplam 3293 kursiyer belge almaya hak kazandı.
Eğitimlerle ilgilim bilgi veren Merkez Müdürü Hüseyin Erel “Şu anda Didim Beach Resort ve Elegance Otel, D-Marin Yacht Club, Tarhan -Majesty Otel, Büyük Anadolu Oteli, Ramada Otel Holiday Resort, Caprice Termal Palace, Palm-Wings Beach Resort otelle; 6331 Sayılı İş Güvenliği kanunu ve zorunlu mesleki kurslar, Hijyen yönetmeliği ve kurslar, Konaklama ve Seyahat alanı mesleki kursları ve Yiyecek İçecek alanı mesleki kurslarla eğitimler devam ediyor” dedi.
BİZE ULAŞIN