Başkan Kale, Palamut Mahalle Sakinlerini Ağırladı

Başkan Kale, Palamut Mahalle Sakinlerini Ağırladı
İncirliova’nın Palamut Mahallesi sakinleri, belediye tarafından Ramazan ayı dolayısıyla organize edilen iftar sofrası ve ramazan senliklerine konuk oldu.
Atatürk Meydanı’nda organize edilen etkinliklere, her akşam farklı bir mahallenin sakinlerini konuk edeceklerini dile getiren Başkan Kale; “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz iftar sofrası ve Ramazan Şenlikleri’ni bu yıl daha kapsamlı bir şekilde organize ettik. Ramazan Ayı boyunca sürecek olan etkinliklerimize ilçe merkezimiz ve çevre mahallelerden vatandaşlarımız yoğun ilgi göstermekteydi. Ancak, ilçe merkezimizden uzak olan bazı mahallelerimizdeki vatandaşlarımız organizasyona katılmakta zorluk çekmekteydi. Bizler de ilçemizin tamamımın bu etkinliklerden yararlanması için her gün bir mahallemizi misafir ederek ağırlamaya karar vardık. Bu kapsamda da Palamut Mahalle Sakinlerimizi evlerinden alarak birlikte iftarımızı açtık. Daha sonra da Geleneksel Ramazan Eğlencelerimizi birlikte izleyerek hoş vakit geçirme şansını elde ettik” dedi.
KÜLTÜRPARK’A HAYRAN KALDILAR
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin davetlisi olarak düzenlenen İftar Sofrası ve Ramazan Şenliklerine katılan Palamut Mahalle Sakinleri daha sonra İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından peyzaj, çevre düzenlenmesi, bakım onarım ve tadilat çalışmaları yeniden yapılan, Kültür Park Sosyal Tesislerini gezdi. Yapılan yeni tesislere hayran kaldıklarını ifade eden mahalle sakinleri; “Başkanım Allah senden razı olsun, sosyal-kültürel hizmetlerle birlikte ilçemizin modern bir yapıya kavuşması için her alanda hizmet verme gayretindesin. Sizlere teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN