Nazilli Değişiyor, Gelişiyor, Güzelleşiyor

Nazilli Değişiyor, Gelişiyor, Güzelleşiyor
Nazilli Belediyesi gerçekleştirdiği yeni yol açma çalışmaları ile Nazillinin çehresini değiştirmeye devam ediyor.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Menderes Anadolu Lisesinin doğu kısmında bulunan 28/6 sokak ile Zafer Mahallesi 61 sokağı birleştirmek amacı ile1472 sokakta yeni yol açma çalışmaları başlattı. Yağmur suyu tahliye hattı ve kanalizasyon alt yapısı oluşturulan yeni yolda zemin stabilize çalışmaları yapıldı. Bordür döşeme işlemleri tamamlanarak yol zemininin kilitli parke taşı ile kaplanması ile açılacak olan yeni yol, 4 metre kaldırım genişliğine, 11 metre trafik alanına sahip olarak hizmet verecek.
61 sokak ile bağlantılı durumda olan 1453 sokakta da yeni yol açma çalışmaları gerçekleştiren Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü burada1452 sokakla eş zamanlı olarak yürüttükleri çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp yeni açılan yolları vatandaşın kullanımına sunacak.
Yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler alan Belediye Başkanı Haluk Alıcık çalışmaların vatandaşımızın rahatı için hızlı bir şekilde sürdüğünü ifade etti. Alıcık “Bu bölgede ana artel konumundaki 61 sokak ile Muammer Hastepe Caddeleri arasında birçok yol açma çalışması gerçekleştirdik. Açılan ara artel yollar vatandaşımızı rahat ettirdiği gibi planlı bir şehirleşme olanağı da sağlamış oldu”dedi.
Yeni yolların Nazillinin çehresini değiştiğini belirten Başkan Alıcık Belediye olarak her zaman Nazilliye yakışan hizmeti yapmak için çalıştıklarını sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN