Kuşadası’nda Bayram Hareketliliği

Kuşadası’nda Bayram Hareketliliği
Ramazan Bayramı tatili turizmcilerin yüzünü güldürürken, tatilcilere sağlanan indirim kampanyaları sayesinde rezervasyonlarda yüzde 90’lara ulaşan ciddi oranda artış yaşandı. Bayram tatili için Kuşadası’nı tercih edenler, mevsim normalleri üzerindeki hava sıcaklığının da etkisiyle plajları ve su parklarını da doldurdu.
Kuşadası’nda otel ve tatil köylerinin bazıları Ramazan Bayramı tatilini en iyi şekilde değerlendirmek için hem indirim kampanyaları yaptı, hem de alternatif programlar gerçekleştiriyor. Bayramda tam kapasite çalışan konaklama tesislerine başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere büyük kentlerdeki tatilciler yoğun ilgi gösterdi. Hilton, Amara, Ramada, Fantasia, Onura, Adakule, Pine Bay, Atınç, Tusan, Charisma, Aqua Fantasy, Sürmeli ve Ricmound Ephesus gibi yıldızlı oteller ile diğer yıldızlı oteller ve tatil köyleri tatil süresince hazırladıkları ekstra proğramları tatilcilere sunuyor. 5 günlük tatil süresince ekstra program hazırladı.
Bu arada, bayram tatili ile birlikte yoğun bir tatilci akınına uğrayan Kuşadası’nda özellikle kafeteryaların yoğun olduğu sahil bandı doldu. Kuşadası’nda plajlar ve su parkları da bayramda tatilcilerin akınına uğradı. Hava sıcaklığının da etkisiyle plajlara ve su parklarına koşan tatilciler, deniz, kum ve güneşin keyfini doyasıya yaşadı.
BİZE ULAŞIN