Gönen Ticaret Borsası’ndan İftar Organizasyonu

Gönen Ticaret Borsası’ndan İftar Organizasyonu
Balıkesir’in Gönen Ticaret Borsası, bin kişilik iftar yemeği organizasyonu gerçekleştirdi.
İlçedeki belediye iftar çadırında düzenlenen iftar yemeğine, Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve meclis üyelerinin yanı sıra, sivil toplum örgütü temsilcileri de katıldı. Borsa Başkanı İbrahim Mutlu, konuklarıyla tek tek ilgilenirken, Ticaret Borsası’nın salon iftarı yerine, vatandaşlarla iftar çadırında buluşması takdir kazandı. Gönen Ticaret Borsası, Şehit Kaymakam Rahmi Bey Ortaokulu bahçesinde
iftar yemeği verdi. Her gün Gönen Belediyesi, sivil toplum kuruluşları, çeşitli kurum ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla iftar yemeği düzenleniyor.
Ramazan ayının 9’ncu gününde, binin üzerinde vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen iftar yemeği, Gönen Ticaret Borsası tarafından verildi. Gönen Ticaret Borsası, Gönen Belediyesi’nin Şehit Kaymakam Rahmi Bey Ortaokulu’nun bahçesinde organize ettiği iftar çadırında bin kişiye yemek ikramında bulundu. Yemeğe, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Servet Bıyık, Belediye Meclis Üyeleri, Gönen Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Alpaslan Serel, oda başkanları, dernek başkanları, birlik başkanları, kooperatif başkanları, Ticaret Borsası Meclisi ve vatandaşlar katıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, “Gönen Belediyesi hayırseverlerin katkılarıyla her akşam iftar veriyor. Biz de bu organizasyona bir akşam olmak üzere katkı yaptık. Ramazan paylaşma ayıdır. Biz de ramazanın bu manevi atmosferine uygun bir iş yapalım dedik. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi. Birlik ve beraberlik içerisinde geçen iftar yemeği okunan yemek duaları ile son buldu.
BİZE ULAŞIN