Her Yerde Kayıp Köpeğini Arıyor

Her Yerde Kayıp Köpeğini Arıyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin dünyaca ünlü Sarımsaklı Plajlarıyla tanınan Küçükköy Mahallesinin Badavut mevkiinde kaybolan 2 buçuk yaşındaki jack russel cinsi köpek her yerde aranıyor.
İstanbul’da eczacılık yapan Fatma Didem Atav ile öğretmen eşi Kenan Atav’ın adeta çocukları kadar çok sevdikleri ‘Smart’ isimli erkek köpeğin yaklaşık 20 günden bu yana kayıp olduğunu belirten Atav ailesi ise son derece üzgün.
Doğduğu ilk günden beri evlerinde ailelerinin bir ferdi olarak baktıkları 7 kilo ağırlığındaki köpeğin, Badavut’taki yazlıklarından kaybolduğunu belirten Fatma Didem Atav, “Büyük bir ihtimalle bir dişi köpeğin ardından giden köpeğimizi en son 17 gün önce Badavut’tan, Sarımsaklı’ya giden yolda görmüşler. Son derece uysal olan köpeğimizin yaşamından endişe ediyoruz. Smart’ımızı görenlerin ve nerede olduğunu bilenlerin 05369754039 nolu numaraya her şeyden önce insaniyet namına haber vermelerini istiyoruz. Bulanları ve bize köpeğimizi getirenleri ödüllendireceğiz” dedi.
Atav, tazı cinsi olan ve son derece hareketli olan köpekleri Smart’ın bulunması için Ayvalıklı hayvanseverlerden de destek beklediklerini sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN