Bartın’da 195 İçme Suyu Ve 137 Yol Projesi Tamamlandı

Bartın’da 2015 yılı Eylül ayı KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Vali Seyfettin Azizoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Bartın Valiliğinde düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclisi Başkanı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, İl Sağlık Müdürü, İl Özel İdaresinin ilgili birim müdürleri ve teknik personeller katıldı. Toplantıda, merkez ve ilçelere bağlı köyler için 2015 yılı yatırım programı içerisinde yer alan içme suyu ve yol projeleri değerlendirilerek, bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi edinildi. Projelerin yürütülmesi esnasında ortaya çıkan problemler ele alınarak projelerin yıl sonuna kadar bitirilmesi için gerekli tedbirler alındı.
Eylül ayı itibarıyla, 195 adet içme suyu ve yol projesinden 137 adet projenin tamamlandığı, 41 adet projenin devam ettiği, 1 adet projenin ihale aşamasında bulunduğu, mevcut projelerde parasal gerçekleşmenin yüzde 61, fiziksel gerçekleşmenin ise yüzde 70 olduğu tespit olundu.
BİZE ULAŞIN