Bozüyük TSO İftar Yemeği Verdi

Bozüyük TSO İftar Yemeği Verdi
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından oda üyelerine iftar yemeği verildi.
İftar programında konuşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Bozüyük’ün bir sanayi kenti olduğunu söyleyen Buğra Levent, “Göreve geldiğimiz tarihten bu yana gümrük müdürlüğü kurulması, lojistik merkez projesinin bir an önce hayata geçirilmesi, organize sanayi bölgemizin yeni yatırımcılara açılması ile yine ilçemizde küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimize yeni sanayi sitesi kurulması yeni alanların oluşturulması konusundaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Lojistik merkez projesinin kamulaştırılması ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklanan hızlı kamulaştırma kararının ardından süreci çok daha hızlı gelişeceğini umut ediyoruz. Bu konuda bakanlarımız, milletvekillerimiz ve özellikle de yönetim kurulundaki arkadaşlarıma katkı ve emekleri için çok teşekkür ediyorum. Gümrük müdürlüğü konusu lojistik merkez ile bağlantılı olduğu için eş zamanlı olarak lojistik merkezin açılması ile birlikte bölgede bir gümrük müdürlüğünün oluşturulması için de çabalarımız devam edecek. Altyapı, ulaşım, enerji gibi sorunları hızla çözümlenen ve hızla yeni yatırımcılara açılan organize sanayi bölgemizde her geçen gün nitelikli istihdama yönelik yatırımların ve çok farklı sektörlerde firmaların yer alması bizlere ayrıca güç ve değer katıyor. Halen 750 aktif ve 250 askı durumunda bulunan bin üyemize oda olarak hizmet veriyoruz. Gerek üyelerimizin gerekse de odamızın kurumsal kapasitelerinin arttırılması pazar ve pastanın büyütülmesi ve yeni deneyimlerin paylaşılması adına da çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi
TSO Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç da, yasa gereği yürüttükleri iş ve işlemlerin yanı sıra sosyal sorumluluk çalışmalarına da önem verdiklerini dile getirerek, ihtiyaç sahibi ailelere yemek, eğitim ve gıda yardımında bulunduklarını kaydetti.
İftar programına, Kaymakam Köksal Şakalar, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Süleyman Can, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, siyasi parti ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, TSO yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve TSO üyesi iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.
BİZE ULAŞIN