Başkan Amcalarından Çocuklara Bayram Hediyesi

Başkan Amcalarından Çocuklara Bayram Hediyesi

  • Bilecik
  • Çarşamba 15.07.2015 13:38
Bilecik Belediyesi tarafından kentin 5 ayrı mahallesinde, çocuklara daha rahat ve güzel ortamlarda vakit geçirmeleri amacıyla 5 adet park ve oyun grubu çocukların hizmetine girdi.
Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile hizmete giren yeni parklar, Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın çocuklara bayram hediyesi oldu. Kentin bütün mahallelerindeki 130’u aşkın çocuk parkı ve oyun grubunu çocukların hizmetine sunan Bilecik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çalışmaları kapsamında; Osmangazi Mahallesi Osmangazi Parkı, Ertuğrulgazi Mahallesi Meram Kent Parkı, Cumhuriyet Mahallesi Samsa Çavuş Parkı, Bahçelievler Mahallesi Yeşim Sokak Parkı, ve Cumhuriyet Mahallesi Kırklar Parkı olmak üzere 5 adet çocuk parkı, geleceğin teminatı olan çocukların hizmetine sunuldu.
Bütün oyun grupları, spor alanları, kamelya ve dinlenme alanları ile oluşturulan parklarda çocuklarımız daha kaliteli ortamlarda vakit geçirmenin yanı sıra yapılan basketbol, voleybol ve futbol sahalarında spor yapabilecekler.
BİZE ULAŞIN