Bolu Belediyesi Bol-hizmet Noktasından Rekor Sonuçlandırma

Bolu Belediyesi Bol-hizmet Noktasından Rekor Sonuçlandırma
Bolu Belediyesi’nin vatandaşın istek ve şikayetlerini çözüme kavuşturmak için kurduğu Bol-Hizmet Noktası, hizmete başladığı günden bugüne kadar aldığı 112 Bin 933 başvurunun yüzde 93’ünü çözüme kavuşturdu.
Bolu Belediyesi Bol-Hizmet Noktası ve İletişim Merkezi biriminde vatandaşların tüm istek ve şikayetleri alınarak gerekli birimlere ulaştırılıp sonuçlanıyor. Bolu Belediyesi’ne gelen istek, şikayet, abone, imar işlemleri ve buna benzer belediyeye ait çalışmalar tek nokta üzerinden Bol Hizmet Noktası tarafından şeffaf bir ortamda vatandaşların tüm verilerini görebilecekleri şekilde en kısa zamanda çözüme kavuşturuluyor. Ayrıca şikayet ve isteklerin çözüm aşamalarında vatandaşlar bilgilendirilirken işlem tamamlandıktan sonra da başvuru sahibinden teyit alınıyor.
Bol-Hizmet Noktasına vatandaşlar şahsen müracaat edebildiği gibi 444 26 58 numaralı ücretsiz telefondan ve www.bolu.bel.tr adresi üzerinden de ulaşabiliyor. Kurulduğu günden bu güne kadar toplam 112 bin 933 istek ve şikayet alan Bol-Hizmet Noktasında bu isteklerin yüzde 93.46’sı çözüme kavuşturulurken sonuçlanmayan 7 bin 385 başvurunun ise takibi devam ediyor.
Bolu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın meselelerine hızlı çözümler üretmek amacıyla Belediye bünyesinde Bol-Hizmet Noktası birimini oluşturduklarını ve bu sayede vatandaşların belediye ile olan ilişkilerinin daha da güçlendiğini ifade eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise, “Vatandaşımız her türlü sorununu çözmek durumundayız. Bol-Hizmet Noktası ile sorunlara en hızlı şekilde ulaşıp müdahale edebiliyoruz. Tüm vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini bekliyoruz” dedi.
BİZE ULAŞIN