Altınordu’nun Bolu Kampı Devam Ediyor

  • Bolu
  • Perşembe 09.07.2015 12:48
PTT 1. Lig takımlarından Altınordu, yeni sezon hazırlık kampının ilk bölümünü Bolu’da sürdürürken, teknik direktör Hüseyin Eroğlu, “Çok iyi çalışıyoruz, eksiklerimizi görüp ona göre takviyeler yapacağız” dedi.
Bolu’nun Karacasu Beldesi’nde bulunan Termal Otel’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Altınordu’da tempo artıyor. İzmir ekibi, bir yandan temiz hava ve eşsiz doğanın tadını çıkartırken, diğer yandan da günde yaptığı iki antrenman ile çalışmalarını sürdürüyor.
Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, sezon öncesi iyi çalıştıklarını ifade ederek, "Futbolcuların hepsi kapasitelerinin yüzde yüzünü vermeye çalışıyorlar. Bu bizim için çok önemli, bizler ne almak istiyorsak onlar hep üzerine katıyorlar. Tabi yeni gelen arkadaşlarımız var. Uyum sürecini en kısa sürede atlatmamız gerekiyor. Yoğun şekilde çalışıp lige en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Tabii ki bu bir süreç, bir aylık bir süremiz var. Her geçen gün üzerine koyup eksiklerimizi düzeltmeye çalışacağız. Eksiklerimizi görüp ona göre takviyeler yapmak istiyoruz. Birbirini tanıyan hoca ve futbolcu grubumuz var. Ne anlatmak istediğimiz bizim için önemli. Bunu anlamaları çok daha önemli” diye konuştu.
BİZE ULAŞIN