Berisha Ve Oğuz Han’dan Yeni Sezon Değerlendirmesi

Berisha Ve Oğuz Han’dan Yeni Sezon Değerlendirmesi
Bursaspor’un yeni transferi Sedat Berisha ve Oğuz Han Aynaoğlu, yeni sezon çalışmalarını değerlendirdi.
Yeni transfer Sedat Berisha ve geçen sezon kiralık olarak Adana Demirspor’da forma giyen Oğuz Han Aynaoğlu açıklamalarda bulundu.
Bir an önce sakatlığı atlatıp takımla birlikte çalışmak istediğini vurgulayan Aynaoğlu, "Geçtiğimiz sezon Adana Demirspor’da kiralık olarak forma giymem benim açımdan çok iyi oldu. Tüm sezon boyunca maçlarda görev aldım. Genç oyuncular açısından önemli olan fazla maç oynamak. Bende bunu başarıp kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Umarım bu sezon başı hazırlı kampında kendimi kanıtlayıp Bursaspor’a fayda sağlarım. Ben fıtık ameliyatı geçirdiğim için takımdan ayrı çalışıyorum. Fakat sakatlığım beklediğimden iyi gidiyor en kısa zamanda takımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Geçen sezon Bursaspor’u çok takip ettim. Benim oynadığım mevkide çok iyi oyuncular var, bu yıl güzel bir forma rekabeti olacaktır. Hocamız en iyi olana formayı verecektir. Bu da takımımıza fayda sağlayacaktır. Bu yıl öncelikli hedefim sakatlığımı atlatıp bir an önce takımla birlikte çalışıp Bursaspor’da kalıcı olmak. Her oyuncunun hayali A Milli takımda forma giymektir. Ben öncelikle Bursaspor’da düzenli olarak oynayıp daha sonra A Milli takıma yükselmek istiyorum" dedi.
BERİSHA: "UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ"
Yeni transfer Sedat Berisha, takım olarak yoğun bir tempoda uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, "Şu anda yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Antrenmanlarımız çok güzel gidiyor. Takım arkadaşlarımız ve antrenörlerimizle birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Tüm takım arkadaşlarım bana yardımcı oluyorlar. Herkes benimle ilgileniyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim oynadığım mevkide çok kaliteli oyuncular var. Burada tatlı bir rekabet olacak. Hak eden formayı alacaktır. Bende bu rekabetin içerisinde her zaman olacağım. Bursaspor ve Bursa şehrine çabuk alıştım. Bursaspor’da başarılı olup burada uzun yıllar forma giymek istiyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN