Bursagaz İş Ortaklarıyla Buluştu

Bursagaz İş Ortaklarıyla Buluştu
Bursa’nın önde gelen firmalarından Bursagaz, iftar programı düzenleyerek tüm iş ortakları ile bir araya geldi.
Alman enerji devlerinden EWE AG’nin yüzde 80 oranla ana hissedarı olduğu Bursagaz’ın Seyami Usta’da düzenlenen iftar programına iş ortakları davet edildi. Programa yaklaşık 500 kişi katılım gösterdi. Programa katılan misafirler ile bire bir ilgilenen Bursagaz Teknik Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Özden, düzenlenen iftar programı vesilesiyle, birlikte iş yaptıkları firma ve kişilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.
Sürekli iş yaptıkları firmalar ve kişiler ile iletişimlerini ve ilişkilerini güçlendirmek maksadıyla bu iftar programını düzenlediklerini belirten Özden, “Bu mübarek ayda teklifimizi geri çevirmeyip iftarımıza teşrif eden tüm davetlilere teşekkür ederiz, gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim büyük bir aile olduğumuzu, birlik ve beraberlik içerisinde Bursa’ya hizmet etme yolunda iyi işler yapmayı amaçladığımızı ve başarılı çalışmalar ortaya koyduğumuzu gösteriyor” diye konuştu.
Bursagaz olarak yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi veren Özden, Bursagaz olarak yenilikçi bir firma olduklarını belirtti. Özden, bu yıl içerisinde gerçekleştirecekleri çalışmaları anlatırken geçtiğimiz yıl temeli atılan İznik projesi kapsamında İznik’in bu yıl doğal gaz ile ısınmasını hedeflediklerini belirtti.
Özden, son olarak “Buradaki tüm arkadaşlarımızın ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını niyaz ederim” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
BİZE ULAŞIN