Palandökenli Faik İnegöl Belediyespor’da

  • Bursa
  • Perşembe 09.07.2015 14:08
Türkiye Erkekler Voleybol 1. Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Palandöken Belediyesi’nden smaçör Faik Yaz’ı transfer etti.
Ligdeki üçüncü sezonuna iddialı bir şekilde hazırlanan turuncu-lacivertli ekip, yeni bir ismi daha kadrosuna kattı. Genç oyuncu için düzenlenen imza töreninde konuşan kulübün tanıtım ve halkla ilişkiler sorumlusu Cebrail Kemer, Faik Yaz ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Faik Yaz ile birkaç yıldır ilgilendiklerini ifade eden Kemer, şöyle konuştu:
“Kısmet bu zamanaymış. Faik Yaz kardeşimizin takımımıza güç katacağını düşünüyoruz. Transferin her iki taraf açısından hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bize iyi hizmet edeceğinden şüphemiz yok. Başarılı olmasını diliyoruz. Kendisine başarılar diliyorum.”
Faik Yaz ise, İnegöl Belediyespor’a geldiği için mutlu olduğunu belirterek, "Daha önceleri de görüşmelerimiz olmuştu ancak transferim gerçekleşmemişti. Kısmet bu sezonaymış. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz. Taraftarımızı da şimdiden maçlara davet ediyoruz. Çok güzel bir sezon bizi bekliyor. Hayırlısıyla sezonumuzu en iyi şekilde bitireceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından Faik Yaz, kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.
BİZE ULAŞIN