Başkan Dündar İftariyelik Dağıttı

Başkan Dündar İftariyelik Dağıttı

  • Bursa
  • Perşembe 16.07.2015 17:08
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, arife gününde bayram alışverişine çıkan vatandaşların ve esnafın oruçlarını açabilmesi için iftariyelik dağıttı.
Osmangazi Belediyesi tarafından Uzun Çarşı ve Tuz Pazarı’nda kurulan stantlarda alışverişe çıkan vatandaşlara ve çarşı esnafına, içerisinde soğuk sandviç, meyve suyu, su ve hurma olan kumanyaları dağıtan Başkan Dündar, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı. Ramazan ayını huzur ve bereket içerisinde geçirdiklerini ifade eden Başkan Dündar, Ramazan Bayramı’nı da birlik ve barış içerisinde geçirme temennisinde bulundu.
İftariyelik dağıttığı vatandaşlarla sohbet de eden Başkan Dündar, “11 ayın sultanı Ramazan ayının son gününde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızın bayramlarını kutlarken, alışverişe çıkan vatandaşlarımıza kumanya dağıtarak, oruçlarını açmalarını sağladık. Tüm halkımızın mübarek ramazan bayramını kutluyorum” dedi.
Alışveriş için çarşıya çıkan vatandaşlar da Osmangazi Belediyesi Başkanı Mustafa Dündar’a oruçlu vatandaşları düşünerek iftariyelik dağıttığı için teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN