Memur-sen Ailesi Bayramlaştı

Memur-sen Ailesi Bayramlaştı
Memur-Sen Bursa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, istedikleri taleplerinin gerçekleşmediği takdirde 2 buçuk milyon memur için alanlara da inebileceklerini söyledi.
Memur-Sen Bursa İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanları ve temsilcileri ile çok sayıda davetli Ramazan bayramı sebebiyle bir araya geldi. Bayramlaşmaya AK Parti Bursa Milletvekilleri İsmet Su ve Zekeriya Birkan katıldı. Yaklaşan toplu sözleşmede karşılarında hangi hükümet olursa olsun memurların hakkını sonuna kadar savunacaklarını ifade eden Başkan Şeker, "2 buçuk milyon memur adına çok ciddi kazanımlar elde ederek masadan döneriz diye ümit ediyorum. Memur-Sen camiası olarak farklı bir yöne çıkıp alanlara inme gibi bir derdimiz yok. Ama istediğimiz talepler elde edilmezse buna da hiç çekinmeden, Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olarak alanlara inmeye de hazırız” diye konuştu.
Bayramlaşma törenine katılan AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su ise, "İnsanı doğru yola iletecek arkadaş lazım. Yoksa ’bu yolda devam edin’ diye sizi yanlış yola teşvik eden, gittiğiniz yolda sizi ikaz etmeyen arkadaş lazım değil. Ne iktidara lazım ne de topluma. Doğrusu bu şekilde ikaz eden dostların varlığı da iktidara güven veriyor" dedi.
BİZE ULAŞIN