AK Parti Milletvekili Turan, Muhtarlarla Iftara Katıldı

AK Parti Milletvekili Turan, Muhtarlarla Iftara Katıldı
AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ilçe ilçe gerçekleştirdiği iftar ve sahur programlarına merkezde devam etti.
İl Özel İdaresi tarafından muhtarlar için düzenlenen iftara AK Parti Çanakkale milletvekili Bülent Turan’da katıldı. Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Turan, Çanakkale’nin tüm ilçelerinden gelen muhtarlarla birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Turan, “AK Parti olarak 13 yıldır muhtarlarımızı demokrasimizin en çekirdekte temsilcisi, mihenk taşı olarak gördük. Yaptıklarımızı siz daha iyi biliyorsunuz, anlatmamıza gerek yok. Biz bu yolu Muhtarlarımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz. Seçim çalışmalarında söylemiştim. Artık daha sık birlikte olacağız. Sorunlarınızı, eksiklerinizi ilk ağızdan sizden dinleyeceğiz” dedi.
Iftar sonrası Merkez Barbaros Mahallesinde Kahvehane ziyaretleri yapan Milletvekili Turan, vatandaşlarla uzun süre sohbet etti. Daha sonra programlarına devam eden Turan, AK Parti Il Genel Meclis üyeleri ile biraraya geldi. Turan, Meclis üyeleri ile siyasi gündemi ve Çanakkale’deki çalışmaları değerlendirdi.
BİZE ULAŞIN