touchistanbul ile şehir rehberi

  1. Haberler
  2. Cumartesi Sabah
Perşembe 31.12.2011 ABONE OL
Sergi
Son hafta!
Yaygara Güncel Sanat İnisiyatifi kurucu üyelerinden Mustafa Duymaz'ın, kent konulu resimlerinden oluşan 'Panokent' sergisi için son bir hafta. Sanatçının, karışık teknik kullanarak hazırladığı ve kentlerin kimlikleşme süreçlerine, değişen silüetlerine dikkat çeken sergi 7 Ocak'a kadar görülebilir.
Yer: Galeri/Miz/ Teşvikiye
Saat:
Fiyat:

Konser
Sosyal medyanın yeni keşfi
Sosyal medyada ismini ve şarkılarını duyuran Cüneyt Ergün'ü henüz dinlemediyseniz işte size güzel bir fırsat. Yeni seslere meraklıysanız Ghetto'daki bu konseri kaçırmayın.
Yer: Ghetto
Saat: 21:30
Fiyat: Tam 20 TL, öğrenci 15 TL

Tiyatro
Aşk, sanat ve engeller
Tom Stopperd'ın oyununu sahneye taşıyan Klark Kent Tiyatrosu tarafından sahnelenen oyun, üç bohem sanatçının sanatsever ve görme engelli bir genç kıza duydukları hisler üzerine şekilleniyor. Genç kız ve platonik aşıkları 50 yıl arayla benzer şekillerde ölüyor. Merdivenden İnen Sanatçı'nın aynı zamanda oyuncularından da olan Orkun Yeşim'in yönetmenliğinde sahnelenen oyun, sürpriz finaliyle de izleyicinin aklında yer ediyor. Eserin diğer oyuncuları ise Emre Erturan, Ergin Karataban, Sima Ölçer ve Zeynep Yardımcı.
Yer: Kumbaracı50
Saat: 20:30
Fiyat: 28.50 - 18.50 TL

ETKİNLİK
Çocuklara hediye
Çocuklarınız için henüz bir yeni yıl hediyesi alamadıysanız, iyisi mi siz bugün Jurassic Land için biletlerinizi alın. Hem son günü olduğu için biletleri indirimli alacaksınız, hem de çocuklarınız için eşsiz bir deneyime imza atacaksınız. Dinozorların gizemli dünyasında bir keşfe çıkmayı istemez misiniz?
Yer: Jurrasic Land
Saat: 10:00
Fiyat: Tam 19 TL İndirimli 17 TL

Parti
Yıla REDD'le girin
Bronx'taki yeni yıl partisinde REDD'in sahne alacak. Grubun, fanlarına özel bir sürprizi var. 2005 yılına kadar cover çalan grup, yeni yıla eski repertuarını karıştırarak hazırlandı. Bronx kapıları 20:00'da açılıyor ancak REDD 23:00'te sahne alacak. Gecede hediye çekilişleri de yapılacak.
Yer: Bronx
Saat: 20:00
Fiyat: 45 TL (1 adet içki dahil)

PARTİ
Partilere doymadıysanız
İstanbul gece hayatının vazgeçilmez mekanlarından Blackk, ocak ayı boyunca her çarşamba konukları için özel bir geceye imza atıyor. Yeni yıl partisinden hızını alamayanlar için çarşamba gecesi DJ Kiwi'nin performansını tavsiye ederiz.
Yer: Blackk
Saat: 21:00

BUGÜN NELER OLDU