Safe House / Düşmanı Korurken (Assanat)

Film: *** Ekstralar: HH IMDB notu: 6,9
MI6 filmleri ne kadar zeka üzerine kuruluysa, CIA filmleri de o kadar zeka yoksunu eylem üzerine kurulu. Daniel Espinosa'nın filmini seyredilir kılan Denzel Washington kadar, Ryan Reynolds ve Brendan Gleeson. Gerisi, ne kadar araba kovalamacası, mermi yağmuru ve dövüş sevdiğinize bağlı. Körkütük aşık ama hırslı, acemi CIA ajanı, kaçak bir diğeri ve peşine takılan kötü adamlar. Sahneler sıkı, ama maalesef kim kimdir baştan belli.

Man on a Led ge / Ger çeğin Peşinde (Tig lon )
Film: *** Ekstralar: HH IMDB notu: 6,6
Sam Worthington ve Ed Harris. Bu ikili için daha uygun bir konu bulunamazdı herhalde. Nick Cassidy, işlemediği bir suçtan mahkum olmuş, hapisten kaçmıştır. Şimdiki planı şu: Manhattan'da milyonlarca dolarlık soygun yapıp aynı zamanda suçsuzluğunu ispatlamak. Bu nasıl olacak? Bu film yükseklik korkusu olanlar için uygun değil! Ama eğer gerilim, şaşırtmacalı sahneler ve sıkı aksiyon istiyorsanız, aradıklarınızı bulacaksınız.

The FamIly Tre / Soyağacı (Assana t) (Tig lon ) (D Home )
Film: ** Ekstralar: Yok IMDB notu: 5,2
Ayarı bozuk bir Amerikan ailesi daha. Baba Jack'in evinde işi bitmiş, işyerinde başka kadınların hayalini kuruyor; karısı Bunnie onu aldatıyor. Kızları Kelly'nin yatmadığı adam kalmamış. Oğulları Erik ise fanatik bir dindar. Bu arada zengin kayınvalide durumu dengede tutmaya çabalıyor. Derken bir gün Bunnie düşüp hafızasını kaybediyor. Oğlan dinini sorgulamaya başlıyor vs. Acaba bu, aileyi adam edecek mi?

BİZE ULAŞIN