Çeşme'ye oyuncu çıkarması

Bodrum'u Ankaralılar, Çeşme'yi de oyuncular bastı. Futbolcular bir süre önce Çeşme'yi terk etti. Çeşme'den ayrılan futbolcuların boşluğunu ise oyuncular doldurdu. Çeşme adeta dizi seti kıvamında. İşte Ege'den son havadisler... Her yıl Bodrum'la Çeşme kıyaslanır, hangisinin daha popüler olduğu tartışılır. Bu yıl Bodrum'daki mekanlar oldukça iddialı. Birçok işletme Bodrum'u mesken tuttu. Ama popülarite bayrağını Çeşme-Alaçatı sırtlanmış gibi görünüyor. İşin ilginç tarafı Bodrum'da bir Ankaralı çıkarması yaşanıyor. Ship A Hoy'da, Billionaire Club'da locaların çoğunu Ankaralılar kapmış durumda. İstanbullular ise Çeşme ya da Yunan Adaları'nın yolunu tutmuş... Yalnız Türkbükü'nde kavgalar pek bir artmış. Yaş ortalaması düşünce, şiddet seviyesi biraz yükselmiş anlaşılan. Ankaralılar sakin ve kaliteli eğlence sever. Daha önce gidip bizzat Ankara rehberi hazırlamış biri olarak ne denli seçici olduklarına şahit oldum. Deniz, kum güzel de bu kavgalar azalmazsa yakında onlar da Bodrum'u daha doğrusu Türkbükü'nü terk edebilir.

Güne şlenirken caz
Perşembe günleri Bodrum Billonaire Club'da gün batımında Nez sahneye çıkıyor. Yeni trend güneşlenirken Nez dinlemek ve ardından da Cipriani'de yemek ve Richie Rich partisi... Yaz başından beri Çeşme'de Emre Ergani'nin Bobou'sunda gerçekleşen Richie Rich partileri artık Bodrum'a taşmış. Billonaire Club'ta da partiler düzenlenecekmiş.

Elveda futbolcular
Yaz başından beri Çeşme plajlarında futbolcu kafilelerini, eşleri ya da kız arkadaşlarıyla görüyorduk. Malumunuz futbolcular Çeşme'yi terk etmiş, yerlerine oyuncular gelmiş. Adım başı bir oyuncuya rastlıyorsunuz. Bu arada magazinden kaçanlar, soluğu Sere Serpe'de alıyor.

BİZE ULAŞIN