Kısa... kısa... kısa...

TRT 1'de eylül ayında ekranlara gelecek olan Şubat'ın oyuncuları belli oldu. Alican Yücesoy ve Melisa Sözen'in yanı sıra usta oyuncular Musa Uzunlar, Özkan Uğur, Ülkü Duru da Şubat'ın başlıca rollerinde yer alacaklar. Yüzü yaralı bir evsiz ile güzel gazeteci kızın imkansız aşkını anlatacak dizide Serkan Ercan, İlker Kızmaz, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Türkü Turan, Sermet Yeşil, Nadir Sarıbacak, Ezgi Çelik, Kaan Yılmaz da yer alıyor. Kurtlar Vadisi'nin İskender Büyük'ü, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin kötü adamı Reşat Yaşaran'ı Musa Uzunlar Şubat'ta iyi insan oluyor. Uzunlar dizide Aziz Bey karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak. Şubat'ın koruyucusu Aziz Bey, yeraltı insanlarının önderi olacak. Eflatun Film imzalı diziyi merakla bekliyorum.
Coşkun Aral'la geçtiğimiz ay İtalya'ya birlikte gitmiştik. Çekimlerine bizzat tanıklık ettiğim belgesel yani Çoşkun Aral'la Avrupa Notları-İtalya, bu perşembe akşamı saat 22:30'da İz TV ekranlarında olacak. Aral'ın Roma'dan başlayıp Floransa'ya uzanan kültür yolculuğunu kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Üstelik bu sıcak yaz günlerinde, yağmurlu Floransa'yı da görmeniz mümkün olacak.
Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin Ali Kaptan'ı malumunuz öldü. Yani Erkan Petekkaya diziden ayrıldı. Yeni projesi bir zamanlar Kadir İnanır ile Türkan Şoray'ın başrollerini üstlendiği Dila Hanım filminin dizi uyarlaması. Yani gitti Ali Kaptan geldi Rıza Bey. Eylül ayında Adana'da çekimlerine başlanacak projede Petekkaya'ya Hatice Şendil eşlik ediyor. Yani Dila Hanım Hatice Şendil olacak. Dizi için yapım şirketi Gold Film Adana'da mekan arayışlarına başladı. Daha önce Adana'da Hanım'ın Çiftliği'ni de çeken şirket bölgeye hakim.

BİZE ULAŞIN