Lüks ve kalite zamanı

21 Nisan'a kadar Güneş, ateş elementi olan Koç burcunda. Daha sonra toprak elementi Boğa burcunda ilerleyecek. 24 Nisan'da Merkür, Boğa burcuna geçiyor. Venüs, Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Olaylara sakin bir şekilde yaklaşarak çözüm arayacağız. Aşkta duygularımız tavan yapabilir. Kişisel isteklerimizde ısrarcı olacağız. Lüks ve kalite ilgimizi çekecek. Bazılarımız, iş yaşantılarını gözden geçirecek. Arkadaşlarımızla ortak çalışmalar içinde olmak isteyeceğiz. Duygular ve mantık arasında dengeli hareket edeceğiz.

21 Mart-19 Nisan

Özel bir hafta
KOÇ:
Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel haftalardan biri. Temkinli hareket etmekte fayda var. Her şeyi önce karşı taraftan beklemelisiniz.

20-Nisan-20 Mayıs

Sinirlenmemeye çalışın
BOĞA:
Yeteneklerinizi çevreniz de fark ediyor. Yaşam kalitenizi artıracak olayları sorgulamak zorundasınız. Arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar kurabilirsiniz.

21 Mayıs-21 Haziran

LİDERLİK GÖZ KIRPIYOR
İKİZLER:
Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız.

22 Haziran-22 Temmuz


Dikkatli olmalısınız
YENGEÇ:
Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Toplumsal olayların gündem kazanacağı bir haftadasınız. Sadece dikkatli olmalısınız.

23 Temmuz-22 Ağustos


İfade zamanı
ASLAN:
Yerinizde duramıyor, kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Yollarla ilgili fırsatlar söz konusu. Bu, yeni olayları beraberinde getirecek.

23 Ağustos-22 Eylül


Girişken olacaksınız
BAŞAK:
Güven duygusunu hissetmek istediğiniz bir hafta içindesiniz. Karşınızdaki kişiden çok şey bekliyorsunuz. Girişken yapınızı daha da ön plana çıkaracaksınız.

22 Eylül-22 Ekim


Hareketli bir hafta
TERAZİ:
Sosyal yaşamınız hareketleniyor. Arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. Girişimci olmanın tam zamanı. Karşınızdakinin düşünceleri önem kazanıyor.

23 Ekim-21 Kasım


Kafa karışıklığına son
AKREP:
Yaşamınızla ilgili yeni bir dönem başlatmak isteyeceksiniz. Fakat önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Zamanı olumlu bir şekilde kullanacaksınız.

22 Kasım-21 Aralık

Aklınız karışabilir
YAY:
Kendinize güvenmelisiniz. Arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Aşk yaşantınızla ilgili farklı rüzgarlar sizi saracak. Aklınız karışabilir.

22 Aralık-19 Ocak


Sıra dışı bir hafta
OĞLAK:
Değişik olayların sizde yaratacağı farklı duygular, aklınızın karışmasına neden olacak. Sizin için sıra dışı bir hafta olabilir. Yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

20 Ocak-18 Şubat


Dostlarla bir arada
KOVA:
Çevresel ilişkilerinizin önem kazanacağı bir hafta. İletişim konusunda yoğunluk söz konusu. Birçok dostunuz sizinle görüşmek için bağlantı kuracak.

19 Şubat-20 Mart


Finansa dikkat
BALIK:
Yenilikler ilginizi çekiyor. Bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz. Kendinizi aşmak istiyor olmanız enerjinizi artırıyor. Finansla ilgili kararlar alırken dikkat.
BİZE ULAŞIN