2017 model melekler

İç giyim markası Victoria’s Secret’ın her yıl 30 Kasım’da yaptığı defile moda dünyasının en heyecan verici etkinliklerinden biri. Her sene farklı modellerle gerçekleşen defilenin yeni kadrosu belli oldu. İşte meleklerin şaşırtıcı seçme süreci ve ilk defa melek olmaya hak kazanan güzel kızlardan birkaçı

2017 model melekler
"Senin annen bir melekti yavrum." Klasik Türk filmlerinden aşina olduğumuz bu replik nostaljik bir tat taşıyor. Çünkü bugün melek deyince çoğumuzun aklına yüzlerinde kocaman bir gülümseme, sırtlarında dev kanatlarla podyumda yürüyen birbirinden güzel mankenler geliyor. Ancak merakla beklenen Victoria's Secret defilesinde arzı endam etmek hiç kolay değil.
Defilede bir kez podyuma çıkmak bile modellikte sınıf atlamak olarak görüldüğü için pek çok kriteri yerine getirmek gerekiyor. Marka yeni modelleri bünyesine katacağı zaman onlara sadece 120 saniye veriyor. Markaya yıllarını vermiş mankenler bile 20 kişilik jüri önünde uzun bir podyumda yürüyor.
Defilenin yapımcısı Monica Mitro, "Orantılı bir vücuda, güzel bir tene, harika bir kişiliğe sahip mankenler arıyoruz" diyor. Kadroya dahil olmak için 1.76 boy minimum ölçüt sayılsa da marka bu kuralı çoğu kez esnetiyor. Kriterler arasında 18 yaşını doldurmak da var. Ayrıca İngilizce okuyup konuşabilmek,
Victoria's Secret mağazaları ya da firma ortaklarıyla ilişkisi olmamak, hiçbir sabıka kaydının bulunmaması aranan diğer özellikler. Victoria Secret mankenleriyle bir sadakat anlaşması imzalamıyor yani isteyen model başka firmaların yüzü olabiliyor.

ALEXINA GRAHAM
27 yaşındaki Graham İngiltere doğumlu. Burberry, Sephora gibi markaların yüzü olan kızıl modelin boyu 1.80. Model marka tarafından seçildiğini öğrendikten sonra "Victoria Secret defilesinde giyeceğim kostüme bayılacaksınız" mesajını paylaştı.

NADINE LEOPOLD
Victoria's Secret ekibine katılan bir başka yeni isim Nadine Leopold .23 yaşındaki Avustralyalı model 16 yaşından beri modellik yapıyor ve New York'ta yaşıyor. Model defile sevincini Instagram'dan şu cümlelerle paylaştı: "En aşağıdan başladım, çok fazla iniş ve çıkış yaşadım ama çok çalışırsanız ,kendinize inanırsanız ve kendinizi doğru bir yerde konumlandırırsanız sizin için sınırın gökyüzü olduğunu söyleyebilirim."ESTELLE CHEN
Çin kökenli Chen Paris'te doğdu. 17 yaşında. Bugüne kadar Dior'un kullandığı tek Asyalı olan manken sevincini paylaşırken ailesi, arkadaşları, ajansı ve Victoria's Secret ekibine teşekkür etti ve "Hedefiniz için çok çalışın ve tevazunuzu koruyun" yazdı.

AMILNA ESTEVAO
Angolalı manken Estevao 2013'te 14 yaşında Elite Model Look yarışmasını kazandı. Bugün Givenchy ve Lanvin'in yüzü olan güzel manken New York'ta yaşıyor. 18 yaşındaki Estevao, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Hayallerimden birinin gerçeğe dönüşmesinden dolayı çok mutluyum" dedi.VICTORIA LEE
Nüfusu 3 bin olan bir kasabada büyüyen Lee Avustralyalı. 16 yaşından beri modellik yapıyor. Sarışın mavi gözlü mankenin boyu 1.78. Manken seçmeleri kazandıktan sonra Instagram'da "Bana bu fırsatı tanıyan herkese teşekkür ederim" yazdı.

BİZE ULAŞIN