Moda Kazanı

Moda Kazanı

EVDE DENEMEYİN
Geçen yıl dünyanın en çok kazanan mankeni olan Kendell Jenner'ın moda dünyasının bu kadar içinde olması her zaman çok şık kombinlerle karşımıza çıkacağı anlamına da gelmiyor. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davete erkeksi bir ceket, transparan bir body, yırtık jean pantalon ve topuklu botlarla katılan Jenner bu kez sınıfta kaldı.

HAVAALANI ŞIKLIĞI
Gisele Bündchen günlük hayattaki iddiasız, spor ve sade tercihleriyle dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde havaalanında görüntülenen güzel mankenin spor hali çok güzeldi.

AYŞE KUCUROĞLU'NUN TERCİHLERİ
Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Ayşe Kucuroğlu, her zaman farklı kombinleriyle konuşuluyor. İş hayatındaki başarısıyla olduğu kadar, moda konusunda da beğeni toplayan Kucuroğlu ile bu sezon alışverişini konuştuk.
Bu sezon ilk olarak Ezra ve Tuba Çetin kardeşlerden alışveriş yaptım. Ayrıca tasarımcı Banu Bora Mumcu ve RB Living'in kurucusu Rezzan Benardete'nin imzasını taşıyan In The Mood For Love, Misela ve Deniz Berdan imzası taşıyan DB Junk'tan da alışveriş yaptım.
Her zaman favorilerim arasında bulunan Givenchy, Dolce and Gabbana ve Saint Laurent'dan yine bu sezon alışveriş yaptım.
Bu aralar siyah rengi çok yoğun kullanıyorum.
Siyah tek parça elbiseler, file çoraplar ve deri ceket kombinlerini sık kullanıyorum.
Dolabımda en çok deri ceketler ve etekler vardır benim. Ayakkabı hastalığımı saymıyorum.
Her zaman bır çift ayakkabı almak için bir bahanem olabilir.
Her zaman zamansız parçalar alıyorum.
Givency'den aldığınız siyah volanlı bir eteği ya da Dolce and Gabbana tasarımı seksi bir elbiseyi her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Moda konusunda 'asla' demek zor tabii ki. Ancak şalvar kesim bir pantolon asla giymem diye düşünüyorum.
En çok ve her zaman ayakkabı satın almışımdır.

BİZE ULAŞIN