Moda kazanı

Moda kazanı
Cuma 21.03.2020
Güncelleme: Cumartesi 21.03.2020
ABONE OL

DAVID BECKHAM'DAN GÖZLÜK KOLEKSİYONU
Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü ve tabii ki stil sahibi futbol oyuncularından biri hiç kuşkusuz David Beckham.... Yeşil saha günleri çoktan eskilerde kalan Beckham şu sıralar ağırlıklı olarak modayla ilgili projelerde yer alıyor. Bu projelerin sonuncusuysa özel bir gözlük koleksiyonu. Safilo tarafından üretilen DB Eyewear by David Beckham, zahmetsiz, vintage ve zamansız bir ruha sahip. Koleksiyonda hafif malzemeler ve özel mineraller, polarize veya fotokromik lensler kullanıldı. Çerçevelerde sıcak Havana tonlarının yanı sıra klasik kahverengi veya gri lenslerle eşleştirilen klasik metal galvanik renkler ile daha açık yeşil, sarı, gök mavisi tonlarını da kapsayan zarif bir renk paleti ön plana çıkıyor.DIOR'DAN DİNLEMEYE NE DERSİNİZ?
Son dönemin kesinlikle en iddialı işi podcast'ler... Arka arkaya tasarımcılar, markalar ve modaevleri de bu trendin peşinden gidiyor. Bunların sonuncusu da ünlü Fransız modaevi Dior... Modaevi Dior Talks isimli podcast'lerinde markayla çalışmalara imza atmış sanatçılarla yapılan sohbetlere yer veriyor. Ayrıca Dior koleksiyonları için iş birliği yapılan isimler ve marka dostlarıyla yapılan sohbetleri de yine bu poje sayesinde dinleyebileceksiniz.

ERKEKLERIN KALBİNİ ÇALACAK
Kırmızı tabanlı yüksek topuklu stilettolarıyla yıllarca kadınların kalbini çalan Fransız ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin, bu sezon CL logolu rahat ve konforlu ayakkabılarıyla erkeklerin de dolaplarını fethetmeye hazırlanıyor. Sirkten ve yıldızlardan ilham alan tasarımcının spor ayakkabıları her zaman olduğu gibi kaliteli deri ve aksesuvarların birleşmesinden oluşuyor.