Başkan Zolan Off Road Pilotluğu Yaptı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, katıldığı "20. Kızılcabölük Kültür Sanat Tekstil ve Moda Festivali"nde off-road pilotluğu yaptı. Off-road aracını ustalıkla kullanan Başkan Zolan, yarış pistinde yaptığı manevralarla büyük alkış topladı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "20. Kızılcabölük Kültür, Sanat, Tekstil ve Moda Festivali" kapsamında düzenlenen keşkek ikramına katıldı. Tavas ilçesi Kızılcabölük mahallesinde düzenlenen etkinlikte, Başkan Zolan’a Denizli Milletvekili Bilal Uçar ve Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ile davetliler eşlik etti.
Alanda vatandaşlarla bir süre sohbet edip beraberindekilerle keşkek yiyen Başkan Zolan, daha sonra Pamukkale Doğa ve Off-road Spor Kulübü ( PADOFF) üyeleri ile bir araya geldi. Bir süre off-roadcılarla sohbet eden Başkan Zolan, PADOFF üyelerini kırmayarak Kızılcabölük off-road pistinde, özel olarak dizayn edilen off-road aracını kullandı. Yardımcı pilot Niyazi Gören ile birlikte parkurdaki engelleri ustalıkla geçen Başkan Zolan, yaptığı manevralarla büyük alkış topladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, off-road aracı kullanmanın son derece keyifli olduğunu belirterek, Denizli’de büyük off-road etkinliklerine imza atmak için gereken desteğin verileceğini, bilinçli yapılan her türlü sporun arkasında olduklarını söyledi.
BİZE ULAŞIN