Stfa Holding’ten Başkan Zolan’a Ziyaret

Stfa Holding’ten Başkan Zolan’a Ziyaret
Enerya Gaz Dağıtım AŞ’yi de bünyesinde barındıran STFA Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keremoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Enerya Gaz Dağıtım AŞ’yi de bünyesinde barındıran STFA Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keremoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Ziyarete, Enerya Genel Müdürü Aslan Uzun ve STFA Holding’in yatırım ortağı İsviçreli Partners Group yöneticileri de katıldı.
STFA Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keremoğlu, Enerya Gaz Dağıtım AŞ’nin yüzde 30 hissesinin İsviçreli Partners Group’un satın aldığını anlatarak, "Uluslararası sermayeyi de yanımıza katarak işlerimizi daha iyi götürmeye çalışıyoruz" dedi. Yerli ve yabancı ortakları ile Denizli’de bir araya gelip Başkan Zolan’ı ziyaret etmek istediklerini ifade eden Keremoğlu, Denizli’nin 2006 yılında doğal gaz ile tanışmasını anlattı. Denizli’de doğal gaz açılışını uzun yıllar önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığını ifade eden Keremoğlu, Denizli’de büyükşehir ile birlikte yatırımların daha güçlü bir şekilde ilerleyeceğini kaydetti.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli’nin büyük bir aile olduğuna işaret etti. Başkan Zolan, "Denizlimiz de doğal gaz yürüyüşü 2006 yılında başladı. Biz de çok büyük destek verdik, şirketiniz de çok büyük arzu etti. Karşılıklı işbirliği içerisinde birbirimize engel olmadan ilerledik. Biz ne istediysek o oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
BİZE ULAŞIN