Başkan Zolan, İftar Sofrasında

Başkan Zolan, İftar Sofrasında
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Karşıyaka Mahallesinde kurulan iftar sofrasına katıldı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin her gün farklı bir mahallede sürdürdüğü iftar sofrası geleneği Karşıyaka Mahallesi’nde devam etti. Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, mahalle sakinlerinin tek tek ramazanlarını tebrik etti. İftarın ardından açıklama yapan Başkan Zolan, vatandaşlarla aynı sofrada buluşup lokmalarını paylaştıklarını belirterek, bu güzellikleri hep birlikte tekrar tekrar yaşamayı diledi. Büyükşehir Belediyesinin Karşıyaka Mahallesi’nde yoğun çalışmaları olduğunu, yatırımların devam ettiğini vurgulayan Başkan Zolan, "Bunlardan en önemlisi de doğalgaz. Karşıyaka’nın tamamını doğalgaz ile tanıştıralım ve Denizlimiz hava kirliliğinden kurtulsun istiyoruz. İnşallah doğalgaz ile birlikte temiz bir havaya kavuşuruz" dedi.
Denizli’de bugüne kadar istedikleri bir çok hedef ve güzelliklere kavuştuklarını aktaran Başkan Zolan, "İnşallah herkes doğalgaz kullandığında Türkiye’nin en temizi havası Denizli’de olsun istiyoruz. Nasıl Türkiye’nin en temiz suyu Denizli’de, Türkiye’nin ’En çevreci’, ’En temiz’ kenti Denizli; Türkiye’nin en temiz havası da Denizli’de olsun istiyoruz" diye konuştu. Başkan Zolan ve eşi Berrin Zolan, konuşmanın ardından vatandaşlarla bir süre sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
BİZE ULAŞIN