AK Partili Beran Çelik Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı

AK Partili Beran Çelik Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı
AK Parti Diyarbakır 4’üncü sıra milletvekili adayı Beran Çelik, seçim çalışmalarına başladı. Bayramın sona ermesini beklemeyen Çelik, ilçelerdeki taziye, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, hem bayramlarını kutladı hem sorunlarını dinledi hem de çalışmalarını anlattı. Çelik, halkın Ankara’ya taşınmayacak sorununun kalmayacağını belirterek, bütün sorunların çözümü için yoğun mesai harcayacağını vurguladı.
Partisinin Diyarbakır’da 4’üncü sıradan milletvekili adayı gösterdiği Beran Çelik, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Bayramın birinci gününden itibaren kolları sıvayan Çelik, Çermik ilçesinde ziyaret etmediği esnaf, kapısını çalmadığı vatandaş bırakmadı. Büyük bir coşku ile karşılandığı ziyaretlerde, vatandaşların bayramını kutlayan ve yapacakları çalışmaları anlatan Çelik, sorunları da dinleyerek, not aldı. İlçedeki taziyeleri de ziyaret eden Çelik, hayatını kaybedenlerin yakınlarına sabır diledi.
Ciddi bir yoğunlukla seçime hazırlandıklarını belirten Çelik, 1 Kasım’a kadar gerek kent merkezi ve ilçelerinde gerekse kırsal alanlarda kapısını çalmadıkları ev bırakmayacaklarını ifade etti. Hem partisinin hem de kendisinin yapacağı çalışmaları tüm vatandaşlara birebir anlatmak için çaba gösterdiğini kaydeden Çelik, bugün seçim için harcadığı mesaiyi seçimden hemen sonra da sorunları çözmek için harcayacağını dile getirdi. Tüm mesaisinin halkın sorunlarını çözümü için harcayacağına dikkat çeken Çelik, “Halkın çözümü için Ankara’ya taşınmayan sorunu kalmayacak. Her alanda halkımız için, sorunların çözümü için mücadele edeceğiz” dedi.
Bölgenin insanı olduğunu anlatan Çelik, “Hiçbir zaman insanlarımızın sorunlarına duyarsız kalmadık, bundan sonra da kalmayacağız. Sorunları da çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Bu nedenle halkımızdan desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

BİZE ULAŞIN