Kesenin ağzını açtılar

Çocukları söz konusu olunca Hollywood'un ünlü yıldızlarının gözleri hiçbir şeyi görmüyor! Birçok ünlü isim, ekonomik krize rağmen çocukları için pahalı olan büyük evleri tercih ediyor

Pazartesi 18.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 18.05.2009 11:40
ABONE OL

Oscarlı ünlü aktris Kate Winslet ve eşi Sam Mendes, çocukları için ev alan ünlülerden.

Mia ve Joe adında iki çocuğu bulunan çift, New York'un lüks semtlerinden Chelsea'de bulunan bu apartmanın çatı katını 14 milyon dolara satın aldı.

Dört yatak odalı evin, büyük bir terası olduğu söyleyen Winslet, "Terası görür görmez bayıldım. Ben hiçbir zaman 25 tane odası olan büyük köşklerde oturmayı tercih etmedim. Apartman daireleri tam bana göre" şeklinde konuştu.


MİAMİ'DE 1.5 MİLYON $'A SICAK DAİRE
Mutlu evlilikleriyle şöhretler dünyasının gözde çiftlerinden olan Jennifer Lopez ve eşi Marc Anthony, ikiz bebekleri Max ve Emme için geçtiğimiz günlerde Miami'de yeni bir ev satın aldı.Yaz aylarını bu 1.5 milyon dolarlık lüks apartman dairesinde geçirmek isteyen çift, dört yatak odalı ve altı banyolu evlerinin çocukları için ideal olduğunu söylüyor. Güvenlik sistemi ve hizmetçileriyle buranın aradıkları gibi bir ev olduğunu söyleyen çifte yakın bir kaynak, "Jennifer özlediği gece hayatından da uzak kalmayacak" dedi.

40 MİLYON $'A 13 ODALI EV
Malawi'den Mercy adında bir kız çocuğu evlat edinmeye uğraşan Madonna, henüz isteğine ulaşamadı ama çocukları için yeni bir ev satın aldı.

Manhattan'da bulunan bu dört katlı eve 40 milyon $ ödeyen ünlü şarkıcının, bu evi Kabala Merkezi'ne yakın olduğu için tercih ettiği söyleniyor.

Madonna, üç çocuğu Lourdes, Rocco ve David'le 13 odalı bu evde yaşıyor.