Bu yıl bebek yapacak!

Bu yıl iş ajandasını boş tutan Holmes'un bir an önce hamile kalmayı istediği söyleniyor.

Salı 19.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 19.05.2009 11:57
ABONE OL
Tom Cruise'la mutlu bir evliliği olan Katie Holmes, ikinci kez anne olmaya hazır. Bu yıl iş ajandasını boş tutan Holmes'un bir an önce hamile kalmayı istediği söyleniyor. Katie Holmes, Hollywood'un en çok kazanan aktörlerinden Tom Cruise'la evlendiğinden beri magazin manşetlerinden inmiyor. Güzel oyuncu, şimdi de yeniden bebek sahibi olmak istediği için haber oldu.

In Touch dergisine göre; ünlü aktris bu yıl bitmeden Suri'ye bir kardeş daha vermek istiyor. Geçtiğimiz günlerde Kaliforniya'da bir üreme laboratuvarı çıkışında görülen genç aktrisin hamile kalmak için gerekli kontrollere başladığı konuşuluyor. Kızı Suri'nin üç yaşına girmesiyle birlikte rahatlayan Holmes'e yakın kaynaklar şöyle konuşuyor: "Yeni filmi 'The Extra Man'in çekimlerini tamamladı. Bu yıl başka bir film projesinde yer almayacak ve tiyatroya da ara verecek."

HEDİYE YAPACAK!
Bir an önce hamile kalmak istediği için vücudunu güçlendiren bir tedavi uygulamaya başlayan Holmes'ün, temmuz ayında 47 yaşına basacak olan Tom Cruise'a hediye olarak ikinci bebeğinin müjdesini vermeyi planladığı söyleniyor.

BÜTÜN İŞARETLER YENİ BİR BEBEĞİ GÖSTERİYOR
* Katie Holmes'ün, geçtiğimiz günlerde California'daki bir üreme laboratuvarından çıkarken görüldüğü söyleniyor.
* 'The Extra Man' adlı komedi filminin çekimlerini tamamlayan güzel oyuncu, bu yıl başka bir projede yer almayacağını söylüyor.
* Holmes, yakın çevresine bu yıl anne olmak istediğini söylüyormuş.