Yeniden erkeklere döndü

Kız arkadaşı Samantha Ronson'ın terk ettiği ünlü yıldız Lindsay Lohan kötü günlerin ardından yeniden erkeklerle birlikte olmaya başladı

Cumartesi 23.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009 15:19
ABONE OL
Hollywood'un uslanmayan kızlarından Lindsay Lohan, kötü günleri geride bırakmışa benziyor. Samantha Ronson'la bir yılı aşkın süre bir beraberlik yaşayan ancak geçtiğimiz haftalarda sevgilisi tarafından terk edilen Lohan, zaman içerisinde kendisini toparladı. Bir süre önce Los Angeles'ta bir gece kulübünde arkadaşlarıyla eğlenen Lohan, görenleri şaşırttı. Çünkü Lohan'a gece boyunca Chris Jepson isimli genç bir erkek eşlik etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar genç adamla eğlenen Lohan, bardan da Chris Jepson'la birlikte çıktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Annesiyle tanıştırdı
Life&Style dergisine konuşan Lohan'a yakın bir kaynak, genç aktrisin 'yeniden erkeklere döndüğünü' dile getirdi. Güzel yıldızın bir süredir görüştüğü Chris Jepson'i annesi Dina ile tanıştırdığı ve annesinden ilişkisiyle ilgili onay aldığı konuşulanlar arasında... Chris Jepson'la Londra'da bir gece kulübünde tanıştığı söylenen Lohan, yakın çevresine genç adamla çok iyi anlaştıklarını ve yeniden bir erkeğin ilgisini çektiği için mutlu olduğunu söylüyor.

Genç aktris uzun süre yalnız kalmayı sevmiyor
* 2004 yılında rehabilitasyona girip tedavi gören ama uslanmayan genç yıldız, klinikten çıktığı dönemde Wilmer Valderrama'yla ilişki yaşamıştı.

* Lohan bu ilişkisinden sonra 2006 yılında Hard Rock Café'lerin sahibinin oğlu Harry Morton'la kısa süreli bir ilişki yaşadı.

* Genç aktris, bir yıl sonra Calum Best'le birlikte oldu. Ancak onu da hayatından çıkardı.

* Lindsay Lohan, Calum Best'ten ayrıldıktan sonra rehabilitasyon kliniğine girdi ve burada tedavi gören Riley Giles'la bir gönül ilişkisi yaşadı. Ancak bu da bitti.