'Prens beni seks kölesi yaptı'

Malezyalı bir prensle evlendikten sonra işkenceye maruz kalan Endonezyalı model hafta sonu eşinin zorla götürdüğü Singapur tatilinde polise sığınarak ülkesine döndü

Salı 02.06.2009
Güncelleme: Salı 02.06.2009
ABONE OL
Güneydoğu Asya'nın iki komşu ülkesi Malezya ve Endonezya'yı diplomatik krize sürükleyen 'gelin' kaçarak kurtuldu. Malezya'nın Kelaten eyaleti prensi Muhammed Fakhry ile geçen yıl evlenen ancak daha sonra hakkında işkenceye maruz kaldığı iddiaları çıkan 17 yaşındaki Endonezyalı manken Odelia Pino hafta sonu zorla çıkarıldığı Singapur tatilinde kaçarak polise sığındı. Dün ülkesine geri dönen Pino "Tecavüz, taciz ve şiddet ile hayatım kâbusa döndü. Vücudumun her yeri jiletle kesildi. Seks kölesi yapıldım.Götürüldüğüm partilerde 'mutlu' rolü oynamamı istedi" dedi.

"MALEZYA'YA DAVA AÇACAĞIZ"
Annesi Daisy Fajarina da Malezya hükümetlerine dava açacaklaırnı söyledi. Prens ve ailesi iddialar karşısında dün de sessizliğini korudu. Odelia Pino en son Şubat ayında eşi ve kendi annesi ile birlikte gittiği umrede görülmüştü. Annesi umre dönüşünde Prens'in kızını zorla uçağa bindirip kaçırdığını iddia etmişti.