Fransa'da yoldan geçenlere ateş açıldı

Fransa'nın doğusundaki Guemar'da akli dengesinin bozuk olduğu sanılan 59 yaşındaki adam, yoldan geçenlere ateş açarak bir kişiyi öldürdü.

Haut-Rhin bölgesi jandarma biriminden yapılan açıklamada, adı açıklanmayan adamın evinden ateş açması sonucu bir kişinin de yaralandığı bildirildi.

Adamın hala evinde olduğu, çok sayıda güvenlik görevlisinin olay yerinde bulunduğu ve adamın evinden çıkmaya ikna edilmesine çalışıldığı ifade edilen açıklamada, soruşturmanın ilk verilerine göre adamın yüksek sesle konuşan bir grup gence ateş ettiği kaydedildi.

Omzuna kurşun isabet eden gencin kaldırıldığı hastanede öldüğü belirtilirken, bir araca iki el ateş eden adamın, araçtakilerden birini gözünden ağır yaraladığı da ifade edildi.

SALDIRGAN TESLİM OLDU
Fransa'nın doğusundaki Guemar'da evinden yoldan geçenlere ateş açarak bir kişinin ölümüne, bir kişinin ağır yaralanmasına neden olan saldırgan teslim oldu.

Haut-Rhin bölgesindeki jandarma biriminden yapılan açıklamada, adı açıklanmayan 59 yaşındaki adamın sabah saatlerinde jandarmaya teslim olduğu kaydedildi.

Adamın önce yüksek sesle konuşan gençlere ateş açtığı, sonra da bir araca nişan aldığı sanılıyor.

BİZE ULAŞIN