"İkisi de aşık"

Bir süredir Michael Angarano ile birlikte olan 'Alacakaranlık' filminin yıldızı Kristen Stewart, sevgilisini bıraktı! Stewart'ın rol arkadaşı Robert Pattinson'la birlikte olduğu konuşuluyor

'Alacakaranlık' filminde canlandırdığı Bella rolüyle tüm dünyada üne kavuşan Kristen Stewart'ın özel hayatında sular hiç durulmuyor.Film gösterime girdiği andan itibaren rol arkadaşı Robert Pattinson'la birbirine yakıştırılan Stewart, üç yıldır Michael Angarano ile bir ilişki yaşıyordu. Şu sıralar serinin yeni filmi 'Yeni Ay'ın çekimleri için Kanada'da bulunan ünlü aktris, kısa süre önce sevgilisini bıraktı.

Her fırsatta sete gidip Stewart'i ziyaret eden Angarano'nun bu ilgisini kayıtsız bırakan Stewart'ın; ilişkisini Robert Pattinson'a duyduğu aşk nedeniyle bitirdiği söyleniyor. Bu iddiaları reddeden ve ilişkilerinin mesafeler yüzünden bittiğini söyleyen genç aktrise hayranlarının çoğu inanmıyor.

Setten Life&Style dergisine konuşan yakın bir kaynak, "Aralarındaki elektrik inanılmaz. Çekimlerde birbirlerine olan bakışlarından bile anlaşılıyor. Her ikisi de aşık" şeklinde konuşuyor.
BİZE ULAŞIN