Anma töreni biletleri piyango ile dağıtılacak

Pop'un kralı Michael Jackson'ın 25 Haziran günü ölümünün ardından Salı günü Los Angeles'taki (LA) Staples isimli gösteri merkezinde düzenlenecek anma töreni için 17 bin 500 bedava bilet hayranlarına bugün dağıtılacak. Jackson ailesinin hayranlara internette çekilişle bedava bilet dağıtılacağının açıklanmasının ardından, bilet taleplerinin alındığı "www.staplescenter. com'' isimli internet sitesine yaklaşık 2 saatte 500 bin başvuru yapıldı. Aşırı yoğunluk yüzünden site çöktü. LA polisiyse, salı günü 250-700 bin Jackson hayranının Staples'a geleceğini tahmin ettiklerini söyledi. Pop'un Kralı ile ilgili son 24 saatteki gelişmelerse şöyle:
İlaç bağımlısı olduğu iddia edilen Jackson'ın evinde ameliyatlarda kullanılan ve damar yoluyla enjekte edilen Diprivan isimli güçlü bir yatıştırıcı bulundu.
Jackson'ın, zaten 6 çocuğu olan Amerikalı Nadya Suleman'ın doğurduğu 8 çocuğu evlat edinmek istediği, bunun için Suleman'ı şahsen telefonla aradığı iddia edildi.
Popun Kraliçesi Madonna bugün Londra konserinde Jackson'ı görsel bir şov eşliğinde anacak. Madonna konserde Jackson'ın "Billie Jean" ve "Wanna be Startin' Something" isimli şarkılarını söyleyecek.
BİZE ULAŞIN