Jackson öldüğünde suratı bu haldeydi

Jackson'ın otopsi raporlarından hareketle, öldüğünde yüzünün hali dijital olarak çizildi. Resimde, kel Jackson'ın yüzünde, ameliyatların izi görülüyor

ABD'de 25 Haziran'da hayatını kaybeden pop şarkıcısı Michael Jackson, dünya gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Nielsen Medya Araştırmaları, ünlü şarkıcı için salı gecesi Los Angeles'ta düzenlenen görkemli anma törenini 31 milyon ABD'linin izlediğini kaydetti. ABD'de eski başkanlardan Ronald Reagan'ın 2004'teki cenaze törenini 35 milyon, Prenses Diana'nın 1997'deki cenaze törenini de 32.2 milyon kişi izlemişti. Jackson'ın cenaze töreni, bunların ardından ABD'de televizyondan en çok izlenen üçüncü büyük cenaze töreni olarak tarihe geçti. Los Angeles kenti, bu tören için 1.4 milyon dolar harcadı. Harcanan paranın 1.1 milyonunun, organizasyonun yapıldığı Staples Center'ı, Forest Lawn mezarlığını ve hayranlarının gittiği diğer yerleri korumak için çalışan 4.173 güvenlik görevlisinin mesaisi için harcandığı bildirildi.

BURNU ÇÖKMÜŞTÜ
Öte yandan, Polonya'nın ünlü gazetesi Fakt, otopsi raporlarına dayanarak pop kralının ölümünün ardından nasıl göründüğünü resmetti. Alman Bild gazetesinin de yayımladığı dijital ortamda yaratılan resimde, basına yansıyan bilgilerde olduğu gibi Jackson'ın tamamen kel olduğu görülüyor. Resimde Michael Jackson'ın yüzündeki sayısız estetik ameliyat izi ve burnun sağ tarafında yine estetik ameliyatlar sonucu oluşmuş çökme açıkça belli oluyor.

BİZE ULAŞIN