Hayatı o olayla değişti -VİDEO

Popun efsane kralı Michael Jackson 26 Haziran'da aniden ölmesinin ardından şimdiye kadar hiç yayınlanmayan bir videoyla tekrar gündeme geldi.

Amerikan dergisi US Weekly'nin gün yüzüne çıkardığı bu videoda Jackson'ın başına gelen bir kaza gözler önüne seriliyor.1984 yılında bir içecek firmasının reklam filmi çekimlerinde Michael Jackson'ın sahneye çıkmasının ardından alev alan fişeklerden bir kıvılcım başına sıçrıyor ve saçları yanmaya başlıyor. Başına gelenden habersiz olan ünlü yıldız ise şarkısını söylemeye ve dans etmeye devam ediyor. Set görevlilerin durumu fark etmeleri üzerine alevler söndürülüyor fakat Jackson'ın başında ikinci derecede yanık oluşuyor ve Jackson hemen ambulansla hastaneye kaldırılıp ameliyata alınıyor. Bu yanık sonrasında daha da çok gündeme gelen Jackson'ın hayatı değişmeye başlıyor. Bitmeyen ameliyatlarla Michael Jackson vücut rengini bile değiştiriyor.

Los Angeles'taki Shrine Oditoryum'unda binlerce Michael hayranının tanık olduğu kazanın ardından içecek firmasının Jackson'a 1,5 milyon dolar ödediği ve efsane sanatçının da bu parayı bir yanık tedavi merkezine bağışladığı bildirildi.
BİZE ULAŞIN