Jackson'ın gizli oğlu ortaya çıktı!

Jackson'ın cenazesinde en önde oturan Ömer Bhatti'nin, ünlü yıldızın çocuğu olduğu iddia edildi

25 Haziran'da hayatını kaybeden "Popun Kralı" unvanlı ABD'li şarkıcı Michael Jackson'ın bir oğlu daha olduğu öne sürüldü. İngiliz Sun gazetesinin iddiasına göre; Paris adlı bir kız ile Prince I ve Prince II adlı iki oğlu bulunan ünlü yıldızın bugün 25 yaşında olan dördüncü çocuğu, tek gecelik bir ilişkinin ardından dünyaya geldi. Ömer Bhatti adlı gencin annesinin Norveçli ve Pia isimli bir kadın olduğunu öne süren gazete, çocuğun DNA testi yaptırarak Jackson'ın oğlu olduğunu kanıtlayacağını belirtti. Michael Jackson'ın oğluyla 13 yıl önce, Bhatti 12 yaşındayken tanıştığını kaydeden habere göre popun kralı ailesine bir oğlunun daha olduğunu 5 yıl önce söyledi. Gazete, pop yıldızını anma gecesinde Ömer Bhatti'nin en ön sırada ve güneş gözlükleriyle oturduğuna dikkat çekerken, gencin yıllardır Neverland'de, Michael Jackson'ın ailesiyle birlikte yaşadığını iddia etti.

DOKTORUN BÜROSU ARANDI

Hatta Ömer Bhatti'nin 14 yaşında olduğu sıralarda, aileyle birlikte yılbaşı hediyelerini açarken görülen videosu da yayımlandı. Annesi Pia ise oğlunun Jackson'dan olduğuna ilişkin sorulara olumsuz yanıt vermedi. Jackson'ın öldüğü sırada yanında bulunan doktoru Conrad Murray'nin Houston'daki kliniğinde polisin dün arama yaptığı bildirildi. Michael Jackson'ın ailesi doktoru güçlü ağrıcı kesiciler vermekle suçluyor.

CENAZEDE EN ÖNDE
7 Temmuz'daki törende Jackson'ın kardeşlerinin yanında oturan Ömer Bhatti, siyah gözlükleri ve üzgün haliyle dikkat çekti (üstte). 1996'da Jackson oğlu olduğu iddia edilen Bhatti'yle görüntülenmişti (solda).

YÜZÜ AYNI KÜÇÜK OĞLU
Jackson'ın "Blanket" lakaplı küçük oğlu Prince Michael Jackson II'nin yüzü (üstte) Ömer Bhatti'nin çocukluğuna benziyor.

BİZE ULAŞIN