'Parlamentoda sandalye önerdi'

Berlusconi'yle seks konuşmaları yayımlanan telekız, İtalya Başbakanı'nın kendisine Avrupa Parlamentosu'nda üyelik önerdiğini söyledi

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin konutunda hayat kadınlarıyla aşk partileri düzenlediğinin ortaya çıkmasıyla patlak veren skandalın boyutu her gün büyüyor. Berlusconi'yle seks konuşmalarının kaydı çıkan skandalın merkezindeki isim, hayat kadını Patrizia D' Addario, Le Journal De Dimanche gazetesine şok bir açıklama daha yaptı: "Berlusconi bana birlikte olduğumu gece Avrupa Parlamentosu'ndan üyelik sandalyesi sözü verdi."

4 GECE DAHA İSTEDİ!

D'Addario, İtalya Başbakanı için düzenlenen aşk partilerinde kendisiyle birlikte 20 telekız daha bulunduğunu söyleyerek "Berlusconi bize TV program yapmamız, 'Big Brothers' programında yarışmacı olmamız veya siyasete girmemiz konusunda yardımcı olabileceğini söyledi" iddiasında bulundu. Addario ayrıca, Berlusconi'nin aşk partilerini düzenlediği iddiasıyla polis soruşturması altında olan işadamı Gianpaolo Tarantini'nin kendisine gecelik bin euro ödediğini de anlattı. Berlusconi'nin birlikte geçirdikleri gece sonrası kendisinden çok etkilendiğini söyleyen hayat kadını, "Onunla birlikte 4 gece daha geçirmemi istedi. Bana çek verebileceğini ya da kariyerim konusunda yardımcı olabileceği sözünü verdi" diye konuştu. D'Addario, Berluconi'nin evine ses kayıt cihazıyla birlikte gitmesinin ve konuşmaları kaydetmesini, daha önce yaşadığı kötü deneyimlere bağladı ve "Bu özellikle Berlusconi'ye karşı düzenlediğim bir komplo değildi. Önceden gittiğim işlerde paramın ödenmediği ve üstüne bir de dayak yediğim zamanlar oldu. Bu yüzden son iki yıldır ses kayıt cihazı olmadan hiç bir işe gitmedim" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN