En iyi saçlar onlarda!

İşte dünyadaki kadınların saç şekillerini belirleyen ünlü yıldızlar! Onların yüzünden kadınlar ellerindeki fotoğraflarla kuaför salonlarında sıra bekliyor!

  1. Haberler
  2. Dünya
Çarşamba 05.08.2009 10:53 ABONE OL
Charlize Theron
Bebeksi yüz hatlarına her saç modelinin uyduğunu söyleyen Oscarlı Charlize Theron, doğal saç rengi sarıdan hiç vazgeçmiyor. Dalgalı saçlarını, bir davet için şık topuzlarla kullanıyor.

CHARLIZE THERON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Jenifer Aniston

40 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle genç kızlara meydan okuyan ünlü aktris Jennifer Aniston'ın saçı yıllardır değişmiyor. Doğal sarı tonlarda kullandığı saçlarını hep omuz hizasında tutan Aniston, düz saçlarından kolay kolay vazgeçmiyor.

JENIFER ANİSTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Gisele Bundchen

Brezilya asıllı ünlü Alman model Gisele Bundchen, "Bir model olarak başarımı saçlarıma ve göğüslerime borçluyum" diyor. Saçlarını asla kısaltmayı düşünmediğini belirten güzel yıldız, dalgalı sarı saçlarını çok seviyor.

GISELE BUNDCHEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Kate Hudson

Ünlü aktris Kate Hudson günlük hayatında da özel davetlerde de sarı dalgalı saçlarıyla boy gösteriyor. Saçları için pratik olmaya özen gösteren ünlü aktris, "Zorda kalınca kendim yapabileceğim modelleri tercih ediyorum. Sadeliği çok seviyorum" şeklinde konuşuyor.

KATE HUDSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Gwyneth Paltrow

Oscarlı ünlü aktris Gwyneth Paltrow, saçlarını hemen hemen her boyda kullandı. Şu sıralar ense hizasındaki saç boyunu tercih eden Paltrow, doğal saç rengi sarıyı seviyor. At kuyruğu şeklinde toplamak için boyunu fazla kısaltmıyor.

GWYNETH PALTROW FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Victoria Beckham

Yıllarca uzun saçlarıyla boy gösteren ünlü yıldız Victoria Beckham, çene hizasındaki bu modeli çok sevdi. Günlük hayatında bu modeli tercih eden Beckham, "Sadece fönle istediğim şık ve güzel görüntüye kavuşuyorum" diyor.

VICTORIA BECKHAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Rihanna

Şöhretle tanıştığı ilk yıllarda uzun saçlarıyla dikkat çeken Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna, bir süredir kısa saçlı. Düzgün yüz hatlarını ortaya çıkartan kısa saçlarından çok memnun olan Rihanna, "Kendimi böyle daha güzel hissediyorum" diye konuşuyor.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


Katie Holmes

Yıllarca uzun kullandığı saçlarını Tom Cruise'la evlendikten kısa bir süre sonra kulak hizasında kestiren Holmes'ün bu saç şekli, son dönemin en favori modellerinden. Yuvarlak yüzlülerin tecihi...

KATIE HOLMES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BUGÜN NELER OLDU