Annelik duygularını tatmin ediyor

Geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden Michael Jackson'ın çocuklarıyla halaları Janet Jackson yakından ilgileniyor. Yıllardır anne olmanın hayallerini kuran yıldız, yeğenleriyle teselli buluyor

Cuma 07.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 07.08.2009 11:24
ABONE OL
Uzun yıllardır ünlü şarkıcı Jermaine Dupri ile mutlu bir beraberlik yaşayan Janet Jackson, ağabeyi Michael Jackson'ın ölümünden kısa süre önce Dupri ile yollarını ayırmıştı. Michael Jackson'ın cenaze töreninde gözler Dupri'yi arasa da, Janet Jackson törene yalnız katılmıştı. Ağabeyinin ölümüyle yeğenlerinin bakımında annesi Katherine Jackson'a yardım eden Janet Jackson, haftalardır sadece Prince Michael, Paris ve Blanket'la ilgileniyor. Janet Jackson'ın In Touch dergisine konuşan bir arkadaşı, "O yıllardır kendi ailesini kurmak istiyordu. Ancak beklenmedik bir şekilde sevgilisinden ayrıldı. Şimdi tek önceliği ağabeyinin çocuklarıyla ilgilenmek. Bir anlamda onlarda teselli buldu" diye konuştu.

JANET JACKSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

MICHAEL JACKSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

TEDAVİ OLDU
2008 yılında Dupri ile birlikte çocuk sahibi olabilmek için tedavi gören ancak başarılı olamayan 43 yaşındaki Janet Jackson, hamile kalabilmek için binlerce doları gözden çıkarmıştı. Sabırlı bir kişi olduğu söylenen güzel şarkıcının bu nedenle çocuklarla çok iyi anlaştığı ve onlara yıllardır annelerinin eksikliğini hissettirmediği konuşuluyor.