Britney'nin intikamı

Britney Spears, şu sıralar en formda haliyle boy gösterirken; uğrunda aylarca göz yaşı döktüğü eski eşi Kevin Federline hızla şişiyor!

Cuma 07.08.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 07.08.2009 11:30
ABONE OL
ZAYIFTI
Ünlü dansçı Kevin Federline, Britney Spears'la evli olduğu dönemlerde formda vücuduyla dikkat çekiyordu. Fazla kilosu yoktu.

BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

KİLO ALDI
Spears'tan boşandıktan sonra Kevin Federline hızla kilo almaya başladı. Genç dansçının son dönemde neredeyse 20 kilo aldığı söyleniyor.

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, şu sıralar keyifli günler geçiriyor. Circus albümüyle turnede olan ve binlerce hayranıyla buluşan Spears, albümünün gördüğü yoğun ilginin yanı sıra, menajeri Jason Trawick'le yaşadığı mutlu ilişkisiyle de dikkat çekiyor. Ünlü yıldızın moralinin yüksek olmasının bir diğer önemli nedeni de güzel vücudu. Kış boyunca spor salonlarından çıkmayan Spears, iki çocuğunu doğurmadan önceki kilosuna inmeyi başardı. Öte yandan Spears'ın eski eşi Kevin Federline onun aksine hızla kilo aldı. Yaklaşık 20 kilo aldığı söylenen Federline'ın şimdiki hali Spears'la evli olduğu dönemdeki halini aratıyor.