1$'a zorla seks!

Özel güvenlik şirketi Blackwater'ın Irak'ta sadece masum sivilleri öldürmediği, küçük kızları, konuşlandığı üslerde 1 dolar karşılığında oral sekse zorladığı da ortaya çıktı

Pazar 09.08.2009
Son Güncelleme: Pazar 09.08.2009
ABONE OL
Irak'ta Amerikan özel güvenlik şirketi Blackwater'ın sivilleri öldürdüğü ve kendilerine haçlı seferi benzeri bir misyon edindikleri iddialarından sonra iki eski çalışanından korkunç bir itiraf geldi. Çalışanların yeminli ifadelerini aldıktan sonra konuyu medyayla paylaşan MSNBC'den Keith Olberman, Blackwater'ın Bağdat'taki müstahkem Yeşil Bölge'de yer alan esir kampında çocukların cinsel istismara uğratıldığını ve şirket sahibi Erik Prince'in konuyu bilmesine rağmen duruma müdahale etmediğini ifade etti.

'ENGELLEMEMİZ ÇOK ZOR'
Yeminli ifadelerde Irak'ta görevli Blackwater çalışanlarının kaldığı üslerde Iraklı kızları 1 dolar karşılığında oral sekse zorladığı iddia ediliyor. Şirket sahibi Prince'in sık sık kampı ziyaret etmesine rağmen çocukların seks amaçlı kullanılması konusunda hiçbir şey yapmadığı da dile getiriliyor. Blackwater şirket yönetiminin taşkınlık yapanların işine son verilmesine, pahalıya mal olduğu için yanaşmadığı da öğrenildi.